E-mail: kulelektronik@gmail.com | Tel: +90 224 442 90 05/06 | Bursa  

PROJELERİMİZ


GSM Tabanlı Uzaktan Erişimli 4'lü Priz

  4'lü GSM Prizler, bağlı elektrikli cihazların(televizyon, printer, bilgisayar, mönitör, çamaşır makinesi, vb.)  uzaktan kontrol edilmesi ile enerji tüketimlerini sıfır seviyesine çekebilen GSM Tabanlı Uzaktan Erişimli Priz'lerdir.
...DEVAMI


KIP-PDU30 Serisi

  KIP-PDU serisi internet tabanlı grup prizler, prizlere bağlı elektrikli cihazların uzaktan kontrol edilmesini sağlayan, enerji tüketimlerinin ölçümlerini yapabilen ve bağlı cihazların uyku modunda iken enerji tüketimlerini sıfır seviyesine çekebilen prizlerdir.
...DEVAMI


KIP-SENS-CAV Series

  KIP-SENS, KIP-SENS-CAV, KIP-SENS-NANO, KIP-SENS-MINI serisi entegre çalışan ve Bilgi-İşlem Odası, ile birlikte tüm binayı izlemeyi sağlayan bir sistemdir.
...DEVAMI


KIP-SENS-NANO Series

  KIP-SENS, KIP-SENS-CAV, KIP-SENS-NANO, KIP-SENS-MINI serisi entegre çalışan ve Bilgi-İşlem Odası, ile birlikte tüm binayı izlemeyi sağlayan bir sistemdir.
...DEVAMI


KGSM-IO GSM Tabanlı Kablosuz Ortam İzleme ve Alarm

  KGSM-IO, GSM tabanlı Uzaktan Kontrol ve *Telemetry sistemidir. Kablolu internet bağlantısının bulunmadığı veya hareketli noktalardan veri almak, gerektiğinde kontrol edebilmek için geliştirilmiştir.
...DEVAMI

GSM & Internet Based ATM Environmental Monitoring Systems

  Can-ATM-Mon, ATM makinelerinin güvenlik ve ortam şartlarının takibi yaparak, ATM ile ilgili gerekli bilgilerin tek bir merkezden izlenmesini sağlar.
...DEVAMI


Tankerli Park Bahçeler Otomatik Sulama Sistemi

  T-BOSS park, bahçe, yol kenarlarındaki ağaçlandırma, çiçeklendirme ve ada sulamalarında sağlıklı, iş güvenliği sağlayacak şekilde tasarlanmış ve uygulanmıştır.
...DEVAMI


Mobil Arşiv

  Kanuni olarak saklanması gereken evrakların oluşturduğu arşiv odalarının, en efektif şekilde yerden tasarruf sağlayarak kullanılmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş hareketli raf sistemidir.
...DEVAMI


Mobil Depo

  Deponun kapasitesini arttırmaya olanak sağlayan, blok halinde koridor yönünde hareket edebilen bir çeşit depolama sistemidir.
...DEVAMI


USB-IO V1.6 Optical Isolated 12 Channel I/O

  Herhangi bir terminal yazılımdan veya kullanıcı tarafından geliştirilen bir arabirim yazılımı ile kontrol edilebilir. Bu sayede PC'yi bir PLC gibi kullanma imkanı sunar. USB-IOV1.6'ya besleme verildiğinde, PC yazılımı aktif olsun veya olmasın girişlerin durumlarını ilk olarak gönderir.
...DEVAMI


KGSM-E84 Kablosuz Ortam İzleme ve Uyarı Sistemi

  KGSM-E84, kablolu bağlantının bulunmadığı veya güvenli olmadığı noktalardan veri almak, alarm durumlarında cep telefonlarına SMS ve çağrı ile uyarı verebilmek veya gerektiğinde kontrol edebilmek için geliştirilmiş GSM tabanlı bir uyarı , bilgilendirme ve kontrol sistemidir.
...DEVAMI

ADMA-AEW Tarımsal Veri Toplama/İşleme Merkezi & Erken Uyarı

  Önceden kestirimli yapay zeka destekli erken uyarı sistemidir. Araziye yerleştirilen tahlil labaratuarı ile tahlil sonuçlarının bir merkezde toplanması, verileri değerlendirecek uzmanların sisteme girerek hastalık/risk faktörlerini belirlemesi hedeflenmiştir.
...DEVAMI

WDMA Yeraltı Suları Denetim ve Sulama Kuyuları Yönetim / İzleme Sistemi

  WDMA Yer altı sularının denetimli olarak kullanımını sağlamak, hangi üreticimizin ne kadar sulama yapacağını kontrol etmek, sulama sırasında tüketilen elektrik enerjisi ve su miktarını ölçmek, akıllı kartlara yüklenen TL kadar sulama imkanı sağlamak, sulama kuyularının güvenliğini sağlama ile yapılandırılmış bir sistemdir.
...DEVAMI


ULUTEK Enerji Verimliliği Sistemi

  Üretimdeki miktar ve kaliteyi düşürmeden, ekonomik kalkınmayı ve sosyal refahı engellemeden, tüketilen enerji miktarının en aza indirilmesidir. Daha geniş bir biçimde enerji verimliliği; gaz, buhar, ısı, hava ve elektrikteki enerji kayıplarını önlemek, çeşitli atıkların geri kazanımı ve değerlendirilmesi veya ileri teknoloji ile üretimi düşürmeden enerji talebini azaltması, daha verimli enerji kaynakları, gelişmiş endüstriyel süreçler, enerji geri kazanımları gibi etkinliği artırıcı önlemlerin bütünüdür.
...DEVAMI


KIP-CTRL V1.1 Akıllı Ev Yöneticisi

  KIP-CTRL serisi akıllı binalar için internet tabanlı güç dağıtımının kontrolünü ve odalardaki durumun izlenmesini sağlar. Daire içi elektrik panosu çıkışına takılarak mevcut evlerde herhangi bir değişiklik yapılmadan odalara ait priz ve lambaların kontrolünü sağlar. Bunun yanı sıra daire içi kablolu/kablosuz sensörler aracılığı ile sıcaklık, nem, gaz kaçağı, su basması, kapı açılma kapanmalarını izleyerek internet üzerinden haber verir. KIP-CTRL serisi akıllı ev yöneticilerine entegre edilebilen KGSM-IO GSM tabanlı ihbar birimi ile cep telefonlarına SMS ve çağrı ile haber verebilir.
...DEVAMI


Kümes Otomasyonu

  KUL Poultry Automation Kümes Otomasyonu, internet ve GSM/GPRS alt yapısı aracılığı ile kümes içi ve dışı nem, sıcaklık, amonyak vb. değerlerine bağlı olarak ısıtma kazanını, petleri ve pet kapaklarını, kışlık klepeleri, fanları, yemlikleri sulukları, ortamdaki gazların(amonyak) okunmasını, kontrol edilmesini, SMS ile kısa mesaj ve telefon çağrısı olarak alarm bilgilendirme imkanlarını sunar. Tüm işlemler internet üzerinden bir bilgisayardan yapılabileceği gibi, cep telefonundan internete girerek veya SMS ile tüm işlemler gerçekleştirilebilir. Bu sayede acil durumlarda cep telefonu üzerinden müdahale ve bilgilendirme yapılır.
...DEVAMI


Kümes Hayvanları Gelişim Takip ve Uyarı Sistemi

  Kümes Hayvanları Gelişim Takip ve Uyarı Sistemi, Zemin seviyesinde bulunan platform üzerinde kümes hayvanlarının gezinmesi sırasında ölçümler yaparak kümese ait gelişimi takip eder. Aynı zamanda bilgi işlem birimine kümesin durumu hakkında bilgi verir. Yer sevisinden 60cm yukarısında bulunan kimyasal sensörler (amonyak, CO₂), sıcaklık ve nem seviye ölçümleri de gerçek zamanlı olarak izler, kayıt altına alır ve gerektiğinde alarm verir.
...DEVAMI


KIP-PDU40 Serisi

  KIP-PDU serisi internet tabanlı grup prizler, prizlere bağlı elektrikli cihazların uzaktan kontrol edilmesi enerji tüketimlerinin ölçümlerini, bağlı cihazların uyku modunda iken enerji tüketimlerini sıfır seviyesine çekebilen prizlerdir.
...DEVAMI


KBAHEM Bebek Takipçisi

  KBAHEM bebek yataklarının fonksiyonlarını arttırarak, bebekler üzerinde sakinleştirici etkisi olan kendi anne sesinden pışpışlama, ninni gibi seslerin üretilmesi ile bebeğin sakinleştirilmesini, ateşlenmeye ve ağlama sesi yapısına göre açlık, ağrı, stres durumunu tespit edilmesini sağlar ve kolay uykuya dalmak veya dikkat dağıtmak için sesli ışıklı efektler üretip, kamera ile izleme imkanı sunar.
...DEVAMI


Parasomnia

  Bu buluş ile amaçlanan tıp ve medikal sektörünce nöroloji kliniği özellikle uyku bozukluğu (parasomnia) hastalarının tedavisinde kullanılmak üzere ilaç ve diğer tedavilere destek ya da ilgili hastaların yaşam kalitelerini yükseltmeye yönelik bir elektromekanik cihazı ve tedavi metodu geliştirmektir.
...DEVAMI


CPO-EM1 Üretim Otomasyonu

  Üretim otomasyonu, üretim faaliyetlerinin örgütlenmesi, imalat süreçlerinin yönetimi, yürütülmesi, denetlenmesi gibi üretim faktörlerini en etkin düzeye çıkaran ve bunun yanında istenilen zamanda ve daha düşük maliyetlerle elde edilmesine imkan sağlayan bir sistemdir.
...DEVAMI


ANDON TV Bilgilendirme ve Yönlendirme

  Andon TV LCD televizyon veya bilgisayar monitörü kullanan yeni nesil yönlendirme panosudur.Üretimi izlemede hat takibi, arıza, duruş, çalışma, verimlilik, teknik resim, kaza panosu, scada ve telemetry sistemlerinde kullanılmak üzere internet üzerinden aktarmada kullanılabilir.
...DEVAMI


KIP-PDU10 Serisi

  KIP-PDU10 serisi güç dağıtım, kontrol ve izleme fonksiyonları içerir. Bünyesindeki web sunucusu ile internet üzerinden erişim ile güç dağıtımı yapar, ölçer ve yapılan ayarlara bağlı olarak e-mail ile bilgi verir. Zaman sunucularına bağlanarak hassas bir zamanla ile prize bağlı cihazları zamanlama fonksiyonları ile kontrol eder.
...DEVAMI


Lithium Ion Battery Management

  ...


...DEVAMI
2019 All Rights Reserved | by: Betül Nur Ersöz